פתרונות אלקטרוניים ללא חיווט

AIRKEY

AIRKEY

מערכת שליטה ובקרה נטולת תשתית המאפשרת שליטה מלאה בכניסות ויציאות של מבנים מבוזרים.אורך חיי סוללה עד 3 שנים. ללא הגבלת משתמשים או הגבלת מספר דלתות.עמיד לתנאי מזג אויר.

XESAR

XESAR

מערכת שליטה ובקרה המאפשרת גמישות בניהול ומעקב אחרי כניסות ויציאות בעלות סוגים שונים של אמצעי פתיחה. ניתן להתקין את התוכנה על שרת או לשלב התקנה בשרת ובענן.ניתן לשלב עם מערכות נוספות.

ידית קוד

ידית קוד

ידית אלגנטית המותקנת בקלות ומאפשרת שליטה ובקרה על דלתות פנים. ניתנת לפתיחה באמצעות הקשת קוד מספרי,טביעת אצבע ויישומון.כולל שליחת הרשאות פתיחה מרחוק.

NIO ZEN PRO

NIO ZEN PRO

צילינדר ממונע עם כח סיבוב חזק מאוד. מבצע נעילה בריחית ממונעת מלאה ומאפשר שליחה של הרשאות פתיחה מרחוק ללא צורך בתשתית קיימת.

סרטוני וידאו -מערכות שו"ב ללא תשתית

מערכות מאסטר לתנאי שטח קשים

4KS

הדגם הנמכר בישראל! צילינדר ללא קפיצים מבטיח עמידות שיא בתנאי מזג אויר מאתגרים.

מוגן מפני כלי הפריצה הנפוצים בישראל. בקרת שכפול בלעדית – שכפול מפתח אך ורק במשרדי החברה בישראל!

אינטגרציה מותאמת אישית

העתיד הוא באינטגרציות!

המערכות האלקטרוניות של EVVA מציעות ממשקים לתוכנות שונות.בין אם באמצעות הענן או באמצעות MQTT , ניתן לבצע אינטגרציה לתוכנות צד שלישי או לתוכנה שלכם. עם הפתרונות נטולי החיווט של EVVA נפתח בפניכם עולם חדש, גמיש,יעיל ועתידני של שילובים ואינטגרציות. עם EVVA,אתם משדרגים את הנוחות והבטחון למקומות שלא הכרתם! בין אופציות הניהול באמצעות אינטגרציה: ניהול נכסי נדל"ן, ניהול בתים משותפים, ניהול מנויים, ניהול הזמנות, ניהול כח אדם וניהול נכסים להשכרה.
גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן