עברתם דירה?…..המפתח לא מסתובב?….הצילינדר נתקע?…זקוקים להחלפת צילינדר בתל אביב?….הגעתם למקום הנכון! לפני שאתם רצים להזמין מנעולן בתל אביב כדאי שתדעו כמה דברים חשובים שישמרו בראשו בראשונה על הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם.

צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול
מה המשמעות של צילינדר על כרטיס בקרת שכפול?…. זה אומר שרק עם הצגת הכרטיס שמגיע עם הצילינדר שלכם אתם יכולים לשכפל מפתח אצל מנעולן. אבל! חשוב שתדעו שהצילינדרים היחידים שבאמת מבוקרי שכפול הם הצילינדרים של חברת אווה. מדוע? כי שלושה מתוך חמשת המנעולים של אווה משוכפלים אך ורק בחברה. זה נותן לכם מפתח שאי אפשר להעתיק בצורה פיראטית כמעט הרמטית. למה? כי כל שאר המפתחות של הצילינדרים בשוק הישראלי מיוצרים בטכנולוגיה מיושנת וניתן להעתיק אותם גם ללא הכרטיס. מנעולנים מיומנים ועבריינים לא ממש מתוחכמים יודעים לקרוא את הקוד שעל המפתח ולהעתיק אותו גם ללא כרטיס. זאת שיטת הפריצה השקטה הנפוצה ביותר היום בישראל – וחשוב שתהיו מוגנים ממנה.

החלפת צילינדר בתל אביב – רק אצל מנעולן חבר הנבחרת של אווה
את הצילינדרים של אווה מתקינים אך ורק מנעולנים של חברי הנבחרת של אווה. המנעולנים האלה נמצאים תחת בקרה הדוקה ועוברים הכשרות מקיפות. זה חשוב כי בישראל צערנו אין פיקוח על שוק המנעולנות וכל אחד, כולל מי שהורשע בפלילים, יכול להפוך להיות מנעולן.אווה היא החברה היחידה שמוכרת את הצילינדרים שלה למנעולנים שחתומים על כך שאין להם עבר פלילי, והם מנעולנים ותיקים ומקצועיים שמה שעומד לנגד עיניהם זה הביטחון שלך. וזה מה שחשוב!

החלפת צילינדר בתל אביב רק במקום בטוח
חברת אווה היא יצרנית מערכות נעילה אוסטרית. מדובר בחברה ותיקה שנמצאת בוינה בירת אוסטריה ומיצרת את כל חלקי הצילינדר בחברה בוינה. בניגוד לחברות אחרות שמיצרות חלקים גם בסין, מה שמוריד את איכות הצילינדר ומעלה את הבלאי שלו ואת הסכנות בפריצה לבית שלכם.
לאווה סדרה של חמישה צילינדרים כך שבטוח שהמנעולן חבר הנבחרת של אווה יוכל להתאים לכם את הצילינדר שמתאים לכם, הן מבחינת רמת ההגנה והן מבחינת המחיר. בכל מקרה, עם אווה, אתם בטוחים!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן