בשנים האחרונות הולך וגואה בישראל גל הפריצות השקטות לבתים. עבריינים מבצעים שכפול מפתחות פיראטי או פורצים את הצילינדר באמצעות כלים ייחודיים שכל אחד יכול לרכוש דרך האינטרנט. הרוב המוחלט של הצילינדרים הנפוצים בישראל ניתן לפריצה מן הסוג הזה בקלות. הצעד הראשון בדרך להגנה על הבית שלכם מתחיל בהחלפת צילינדר בדלת שלכם. צילינדר איכותי יכול למנוע פריצה כזאת ולחסוך לכם הרבה עוגמת נפש. לכן, אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר ברמת הגולן, מנעולן ברמת הגולן ימליץ לכם על צילינדר של חברת אווה האוסטרית.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת או החלפת צילינדר בדלת רב בריח
חברת אווה קיימת כבר מאה שנה ונמצאת בוינה, בירת אוסטריה. היא מתמחה ביצור מערכות נעילה עם הגנות מפריצה שקטה. בישראל, זוהי החברה היחידה שאינה סוחרת בגלמי הצילינדרים שלה, מה שמבטיח סיכוי אפסי לשכפול מפתחות פיראטי לאווה. החלפת צילינדר ברמת הגולן רצוי שתיעשה ע"י מנעולן ברמת הגולן או פורץ דלתות ברמת הגולן שהוא חבר "הנבחרת של אווה". זוהי קבוצת מנעולנים סגורה ובלעדית ,שמפוקחת ועוברת הדרכות והכשרות מקיפות.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת – כמה עולה להחליף צילינדר בדלת כזאת?
הצילינדרים של אווה הם חמישה סוגים בחמש טכנולוגיות שונות וחדשניות. מחיר של החלפת צילינדר בדלת של אווה תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו להתקין.בכל מקרה, מנעולן שהוא חבר הנבחרת יעניק לכם מזמנו ויסביר לכם מה המשמעות של כל סוג וסוג. יחד תגיעו להחלטה הנכונה.כמה עולה להזמין מנעולן של אווה – זהו שוב עניין של עלות הצילינדר שתבחרו יחד עם עלות ההתקנה. בכל מקרה, תוכלו לבחור מה שמתאים לכיס שלכם.

עם צילינדר של אווה בדלת שלכם אתם מבטיחים לעצמכם רמת הגנה שונה לגמרי ממה שהכרתם עד עכשיו. החלפת צילינדר ברמת הגולן צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע אמין ורציני ועם הנבחרת של אווה אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהמנעולן הוא אחד כזה.
אז במקום לחשוש שמא אתם תהיו המקרה הבא בסטטיסטיקת הפריצות השקטות בישראל, התקשרו אלינו עוד היום ותהנו משקט נפשי ומהנוף הנהדר.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן