למה חשוב כל כך לקבל מידע לפני שמבצעים החלפת צילינדר בדלת שלכם?….כי בישראל יש מכת פריצות שקטות. עוד ועוד אזרחים נופלים קורבן למכת המדינה של פריצה אליהם הביתה דרך הצילינדר שלהם. איך זה קורה? היום פורצים יכולים להשיג כלי פריצה באינטרנט ללא כל בקרה. הכלים האלו פורצים 99 אחוז מהצילינדרים הנפוצים בישראל. גם לבצע העתקת מפתחות פיראטית לצילינדרים האלה זוהי כלל לא בעיה. יש גלמים של הצילינדרים שמסתובבים בכל מקום, ולגנב מספיק מבט של כמה שניות על המפתח לשכם – והוא יכול לבצע העתקה ולהיכנס אליכם הביתה בצורה שקטה ומהירה.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת צריך לעשות רק לצילינדר של אווה. הצילינדרים של אווה מיוצרים בטכנולוגיה שונה וייחודית בהשוואה לצילינדרים הנפוצים בישראל. מנעולן בראשון לציון או פורץ דלתות בראשון לציון צריך להיות חבר "הנבחרת של אווה". זוהי קבוצת מנעולנים סגורה ואקסלוסיבית הנמצאת תחת פיקוח הדוק ורק חבריה מורשים להתקין צילינדרים של אווה.

צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול. האומנם?

כשאומרים לכם שרכשתם צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול בזמן החלפת צילינדר בדלת רב בריח או בכל דלת אחרת, קחו בחשבון שהכרטיס הזה ממש לא מונע העתקה פיראטית. אפשר להעתיק את המפתח שלכם כי כאמור, הטכנולוגיה פשוטה ומי שמבין עניין עושה זאת בקלות. רק עם הצילינדרים של אווה יש לכם בקרת שכפול אמיתית, מאחר ואין סחר בגלמים שלהם. שכפול מפתח נעשה רק במשרדי החברה ותוך שלושה ימים יש לכם מפתח. בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בראשון לציון בדלת עץ או בהחלפת צילינדר בדלת מעוצבת עם מידה מיוחדת, לאווה יש את כל הפתרונות. הצילינדרים של אווה הם מודולריים, וניתן להתאים את אורך הצילינדר לדלת.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?

כשאתם קונים צילינדר של אווה, קניתם צילינדר לשנים ארוכות. זהו צילינדר אוסטרי שמיוצר בוינה.החברה קיימת כבר כמאה שנה. מאחר והצילינדר מודולרי אתם יכולים לקחת אותו איתכם גם אם עברתם דירה או החלפתם דלת.

אז זקוקים להחלפת צילינדר בראשון לציון? מהיום – רק אווה, ואתם בטוחים.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן