בעקבות גל הפריצות השקטות שהולך וגואה בישראל אנו ממליצים על החלפת צילינדר בדלת לצילינדר של אווה. אווה היא ענקית מערכות נעילה אוסטרית שמתמחה ביצור מערכות נעילה עם הגנות ייחודיות ובלעדיות נגד פריצה שקטה. הצילינדרים של אווה מרשתים מבנים עם רגישות ביטחונית ברחבי העולם. אם אתם רוצים לשמור על ביטחונכם וביטחון המשפחה שלכם, בצעו החלפת צילינדר בעתלית לצילינדר של אווה עוד היום.

למה החלפת צילינדר בדלת לאווה היא הדבר הנכון?
הרוב המוחלט של הצילינדרים בישראל נפרצים בפריצות שקטות בצורה פשוטה מאוד. זה נובע מרמה טכנולוגית מיושנת בשילוב מדיניות אי בקרה על סחר בגלמים. בנוסף, בישראל שוק המנעולנות הוא פרוץ לחלוטין וכל אחד יכול להיות מנעולן. גם אם הוא ישב בכלא…חברת אווה מייצרת צילינדרים בעלי עליונות טכנולוגית מוכחת בהגנות נגד פריצה שקטה. מנעולן בזכרון יעקב שהוא איש מקצוע רציני יהיה חבר "הנבחרת של אווה". זוהי קבוצת מנעולנים סגורה ומפוקחת. בנוסף, אווה היא החברה היחידה בישראל שאינה סוחרת בגלמים ושכפול המפתחות נעשה אך ורק בחברה. זה מבטיח לכם סיכוי אפסי לשכפול מפתחות פיראטי ולפריצה שקטה אליכם באמצעות העתקת מפתחות פיראטית.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת של אווה?

לאווה יש חמישה צילינדרים בחמש רמות שונות של הגנה טכנולוגית. גם המחיר הוא שונה מצילינדר לצילינדר וכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו מבחינת רמת ההגנה ומבחינת התקציב. הצילינדרים הם מודולריים ולכן החלפת צילינדר בזכרון יעקב לאווה מבטיחה לכם צילינדר שתוכלו לקחת איתכם גם אם החלפתם דלת או עברתם דירה. הוא מתאים לכל סוגי הדלתות וניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם ועוד.

מנעולן בזכרון יעקב יבצע החלפת צילינדר בדלת לאווה – זה מקצוען!

השילוב של הטכנולוגיה הייחודית עם מדיניות השכפולים ובקרת המנעולנים של אווה בישראל נותנת לכם שקט נפשי. במקום לישון במתח ובפחד, מבצעים עוד היום החלפת צילינדר בזכרון יעקב לציילנדר של אווה, והפורץ יעבור לדלת הבאה בשכונה….

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן