התחדשתם בדלת בדירה חדשה או שהמנעול שלכם התקלקל?…אתם מעוניינים להעלות את רמת הביטחון שלכם וזקוקים למנעולן בעפולה?….הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על הצילינדר הכי טוב בשבילכם, וכמובן על המנעולן המקצועי עבורכם.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת או החלפת צילינדר בדלת רב בריח

באופן עקרוני אין קשר בין הדלת שלכם לצילינדר. הצילינדר האו זה שמפעיל את המנגנון בדלת ומבצע נעילה שלה. יכולה להיות לכם הדלת הכי בטוחה בעולם אבל מרבית הפריצות בישראל הן פריצות שקטות שנעשות דרך הצילינדר. לכן, החלפת צילינדר בעפולה היא קריטית כדי לשמור על ביטחונכם וביטחון המשפחה שלכם. שימו לב שיש הבדל בין החלפת צילינדר בדלת לבין החלפת מנגנון בדלת. זה לא אותו הדבר.

אז איך בוחרים צילינדר הכי טוב? וכמה עולה החלפת צילינדר בדלת?

ראשית, חשוב לבחור מנעולן בעפולה שהוא אמין וטוב. חברי "הנבחרת של אווה" הם המנעולנים היחידים בישראל שעוברים הדרכות והכשרות מקיפות על החלפת הצילינדר הכי טוב בעולם והם תחת בקרה הדוקה. בישראל, מרבית הצילינדרים ניתנים לפריצה שקטה וקל מאוד להעתיק את המפתח שלהם. הצילינדרים של אווה מיוצרים בטכנולוגיה שונה שמקשה מאוד על פריצה שקטה, והחלפת צילינדר בעפולה לצילינדר אווה תבטיח לכם שקט נפשי.

אווה היא חברה אוסטרית ותיקה מאוד, קיימת מעל מאה שנה והמפעל שלה נמצא בוינה, בירת אוסטריה. מנעולן איכותי שהביטחון שלך חשוב לו או מי שמתמחה בפריצת דלתות בעפולה ימליץ לך בראש ובראשונה על צילינדר של אווה. החלפת צילינדר לדלת מחיר תלוי מאוד ברמת הצילינדר. לאווה חמישה סוגים של צילינדרים בחמש רמות הגנה עולות וככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר וההגנה נגד פריצות לבית גבוהה יותר, כך מחירו של הצילינדר יקר יותר.

המנעולן של אווה בעפולה יעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו ויסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה בעבורכם איזה צילינדר לבחור. כל הצילינדרים של אווה מגיעים עם אחריות של בין שנה לחמש שנים.

בכל מקרה, על ביטחון לא חוסכים, ועדיף להשקיע בצילינדר טוב עם אורח חיים ארוך ומעט מאוד תקלות, מאשר לחסוך ולאחר מכן לשלם ביוקר….

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן