הביטחון שלך ושל המשפחה שלך הוא הכי חושב בעולם. זה ברור לך כמו שזה ברור לנו. חשוב לדעת שהחלפת צילינדר בנתניה יכולה למנוע חלק גדול מהפריצות מכיוון שהיום, מרבית הפריצות לבתים בנתניה הן דרך המנעול עצמו. מדוע? כי היום הרבה יותר קל לפורצים לקבל גישה לכלי פריצה שקטים באמצעות האינטרנט, וברו שהם יעדיפו לפרוץ בצורה שקטה שלא עושה הרבה רעש מאשר לנסות ולשבור את הדלת.

ברור שעדיף להימנע מהמצב הזה מראש ובעזרת מנעולן בנתניה שהוא חבר "הנבחרת של אווה" להחליף את הצילינדר לצילינדר שמוגן הרבה יותר מפני פריצה שקטה.

החלפת צילינדר בדלת רב בריח – כמה זה חשוב?

מרבית הצילינדרים שקיימים היום בישראל ניתנים לפריצה שקטה. הטכנולוגיה שלהם מיושנת ולעבריינים המתמחים בעבירות רכוש קל מאוד לבצע העתקות פיראטיות של המפתחות שלהם. לעיתים, מראה של מפתח לא אומר כלום על רמת הבטיחות שלו, ומנעולן בנתניה עם ידע ואמינות ידע להסביר את זה בצורה הטובה ביותר.

למה צריך לבצע החלפת צילינדר בדלת?

בכל מצב שבו אין לכם צילינדר של אווה בדלת, הסיכוי שיפרצו לכם הביתה בצורה שקטה עולה דרמטית. מנעולן בנתניה שמומחה בהחלפת צילינדר ידע להסביר שהצילינדרים של אווה מיוצרים בטכנולוגיה שונה ממה שמוכר ונפוץ בארץ, טכנולוגיה שמקשה מאוד על העתקה פיראטית ועל פריצה שקטה. לאווה של חמישה סוגים של צילינדרים כך שאפשר לבחור מה מתאים לכם גם מבחינת כמה עולה להחליף צילינדר בדלת.

חשבו על זה כך: אנחנו משקיעים לא מעט כסף בטלפון סלולארי, בבגדים, במכשירי חשמל. אז ברור שנשקיע גם בצילינדר טוב שישמור על כל זה ועל המשפחה היקרה שלנו!

בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת רשפים או החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם, בכל מקרה חשוב מאוד לשדרג את הצילינדר לצילינדר של אווה ולבצע החלפת צילינדר בדלת לצילינדר הכי טוב שיש. החלפת צילינדר בנתניה עושים רק עם מנעולן בנתניה חבר "הנבחרת של אווה" ורק לצילינדר של אווה! ככה ישנים בשקט!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן