הצורך בהחלפת צילינדר בדלת הוא יותר דחוף ממה שחשבתם. גל של פריצות שקטות מציף את ישראל בשנים האחרונות, ובכל שעה נפרצות לפחות שתי דירות ברחבי הארץ. הנתונים הללו נכונים לשנת 2015, ומאז יש לא מעט דיווחים על עליה דרמטית. לכן, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבצע החלפת צילינדר בנתיבות. מדוע?.. הנה הסבר:

מנעולן בנתיבות צריך לתת את המענה הטוב ביותר לביטחון שלכם

פריצות שקטות הן חדירה למבנה/בית/דירה באמצעות פריצת הצילינדר שבדלת שלכם בצורה שקטה ומהירה, לעיתים ללא השארת סימנים כלל. לא מעט אנשים מגיעים הביתה, פותחים את הדלת כהרגלם עם המפתח, ומגלים לאט לאט שמישהו היה בבית ולא השאיר כל סימני פריצה…לרוב עושים זאת באמצעות העתקה פיראטית של מפתחות או פריצה עם כלים שכל אחד יכול לקנות באינטרנט.

החלפת צילינדר בדלת – שלב הכרחי בהגנה על הבית

כדי להית מוגנים יש רק חברה אחת בישראל שנותנת מענה מושלם נגד פריצות שקטות: חברת אווה. החלפת צילינדר בנתיבות לצילינדר של אווה מבטיחה לכם בקרת שכפול הרמטית – אלו הצילינדרים היחידים בישראל שמשכפלים אותם רק בחברה והגלמים אינם נסחרים. הסיכוי שיבצעו לכם שכפול מפתחות פיראטי שואף לאפס. בנוסף, מאחר ובישראל כל אחד יכול להיות מנעולן, כולל מי שיש לו עבר פלילי, אווה היא החברה היחידה שעובדת עם נבחרת מנעולנים סגורה ומפוקחת. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמנעולן בנתיבות שהוא חבר "הנבחרת של אווה" הוא איש מקצוע אמין ומקצועי.

החלפת צילינדר בדלת רב בריח –רק לצילינדר של אווה!

הצילינדרים של אווה מודולריים ובעלי טכנולוגיה ייחודית ושונה מכל שאר המפתחות בישראל. הם מתאימים לכל סוגי הדלתות וניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת פלדלת, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת פלרז או שריונית חוסם או כל החלפת צילינדר בנתיבות.
גם אם קניתם דלת חדשה, זה ממש לא משנה! אתם יכולים לקחת את הצילינדר של אווה איתכם ולהתאים אותו לדלת החדשה. אין צורך לקנות צילינדר חדש ולהיכנס להוצאות מיותרות.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן