הצורך בהחלפת צילינדר בדלת מתעורר לרוב כאשר מחליפים דלת, עוברים דירה או כאשר הצילינדר בדלת התקלקל. אבל האמת היא שהחלפת צילינדר בנס ציונה היא צורך מיידי. מדוע? כי הרוב המוחלט של הצילינדרים הנפוצים בישראל קלים מאוד לפריצה שקטה. אם יש לכם בדלת את אחד מהצילינדרים האלה, אתם חשופים. מאחר ובישראל יש גל של פריצות שקטות שרק הולך ומתעצם, כדאי מאודל בצע החלפת צילינדר בנס ציונה עוד היום.

אני זקוק למנעולן בנס ציונה לביצוע החלפת הצילינדר. למי לפנות?

ראשית, כדי להפוך את הבית לבטוח מפני פריצות שקטות, אנו ממליצים לבצע החלפת צילינדר לצילינדר של אווה. אווה היא חברה אוסטרית ותיקה שמתמחה ביצור של מערכות נעילה עם הגנות ייחודיות נגד פריצה שקטה. בנוסף, לאווה יש בישראל נבחרת מנעולנים סגורה ומפוקחת, שרק חבריה רשאים להתקין צילינדרים של אווה. זה חשוב כי בישראל שוק המנעולנות אינו מפוקח, וגם בעלי עבר פלילי יכולים להיות מנעולנים. רק עם מנעולן בנס ציונה שהוא חבר הנבחרת של אווה אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם בידיים טובות.

החלפת צילינדר בפלדלת – רק לאווה
הצילינדרים של אווה הם היחידים בישראל עם בקרת שכפול הרמטית. הגלמים שלהם אינם נסחרים בשוק, מה שמבטיח לכם שהסיכוי שיעתיקו לכם את המפתח בשכפול מפתחות פיראטי שואף לאפס. לכן, החלפת צילינדר בנס ציונה עושים רק לצילינדר של אווה. לאווה סידרה של חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה שונות.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?
מאחר ויש חמש אופציות, מחיר החלפת צילינדר של אווה משתנה לפי הדגם, וכל אחד יכול להתאים לעצמו את הצילינדר לפי אמות המידה שלו. הצילינדרים מודולריים ומתאימים לכל הדלתות. לכן ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם ועוד.
בכל מקרה, עם צילינדר של אווה בדלת אתם בהחלט יכולים להרגיש בטוחים ולישון בשקט.
אל תתפשרו על הביטחון של המשפחה שלכם!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן