הגיע הזמן לשדרג את הביטחון האישי שלכם לרמה הגבוהה ביותר. דרך מצוינת לעשות את זה היא החלפת צילינדר בנהריה לצילינדר של אווה. מנעולן בנהריה שמכיר את מכת הפריצות השקטות ובקיא בחומר ידע לספר לכם שהחלפת צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של אווה יכול לעשות את כל ההבדל בין להיות קורבן לפריצה לבין להינצל מזה.


החלפת צילינדר בדלת רב בריח – כמובן שלצילינדר של אווה

בין אתם נדרשים להחלפת צילינדר בדלת עץ או להחלפת צילינדר בדלת רב בריח או להחלפת צילינדר בדלת פלדלת אחרת, הצילינדרים של אווה מתאימים לכל סוגי הדלתות. ישנם חמישה צילינדרים. כל אחד מיוצר בטכנולוגיה שונה והחלפת צילינדר בדלת מחיר משתנה בהתאם לסוג הצילינדר שבחרתם.

מתמודדים עם מכת הפריצות באמצעות מנעולן בנהריה חבר נבחרת
בישראל נפרצות בכל שעה בממוצע שתי דלתות. אלו הם נתונים רשמיים של משטרת ישראל משנת 2015. מאז כבר יש עלייה דרמטית. חברת איתוראן דיווחה על עלייה של 40 אחוז רק ברבעון הראשון של שנת 2017 בפריצות לבתים. זהו נתון דרמטי. צעד ראשון בדרך למיגון הבית הוא החלפת צילינדר בדלת. חלק ניכר מן הפריצות נעשות דרך פריצה שקטה של הצילינדר באמצעות כלים מיוחדים או באמצעות שכפול מפתחות פיראטי. אם ביצעתם החלפת צילינדר בנהריה לצילינדר של אווה אתם בהחלט יכולים להיות שקטים

צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול על אמת

רק הצילינדרים של אווה מבוקרים ושכפול המפתחות בנהריה שלהם נעשה אך ורק במשרדי החברה. זה אומר שאין סחר בגלמים ולכן הסיכוי שגלם של מפתח שלכם יגיע לידיים מפוקפקות שואף לאפס. זו החברה היחידה בארץ שעובדת כך ומנעולן בנהריה או פורץ דלתות בנהריה בעל ותק וניסיון ידע לספר לכם על הנושא בהרחבה.
אווה החברה היחידה בישראל שעובדת עם נבחרת מנעולנים סגורה ומפוקחת הנמצאת תחת בקרה כל העת. המנעולנים של אווה הם המקצועיים והאמינים בישראל והחלפת צילינדר בדלת שלכם ע"H מנעולן חבר נבחרת זה הצעד הכי בטוח בעבורכם.
אז קדימה, שומרים על הביטחון – מחליפים צילינדר לאווה עוד היום!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן