לא מעט מתושבי מודיעין מדווחים בחודשים האחרונים על גל של פריצות שקטות לבתיהם. כנופיות של פורצים מצליחות לפרוץ לבתים במה שמכונה "פריצה שקטה".  פריצה שקטה היא פריצה לבית דרך הצילינדר של הדלת. מנעולן במודיעין נתקל רבות במקרים כאלה. מה שיכול להגן על הבית שלכם במצבים כאלה זה החלפת צילינדר במודיעין לצילינדר של אווה.

 

למה החלפת צילינדר בדלת לאווה יעניק לי ביטחון?

הצילינדרים של אווה הם המוגנים והבטוחים ביותר בעולם מפני שיטות פריצה שקטה. המבנה הטכנולוגי שלהם שונה ממה שרוב העבריינים מכירים ובנוסף, אווה היא החברה היחידה שאינה מבצעת סחר בגלמים. מה זה אומר? כשמנעולן במודיעין אומר לכם בתום החלפת צילינדר בדלת פלדלת שרכשתם צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול זה ממש לא אומר שאתם מוגנים משכפול מפתחות פיראטי. זאת מכיוון שטכנית ניתן לבצע העתקה פיראטית בגלל הטכנולוגיה המיושנת של הצילינדר. לא בצילינדרים של אווה! שלושה מתוך הצילינדרים בסדרה המכאנית של אווה משוכפלים אך ורק במשרדי החברה, תחת בקרה הדוקה.

מנעולן במודיעין –רק חבר "הנבחרת של אווה"
עוד דבר שחשוב לדעת הוא שבישראל כל אחד יכול להיות מנעולן. אין צורך באישור משטרה או בכל אישור של גוף מפקח. זה פותח פתח לצרות…לכן, לאווה יש נבחרת סגורה ומפוקחת של מנעולנים שרק הם מורשים להתקין ולתת שירות שכפול מפתחות למוצרי אווה. זה מבטיח לכם שגם המנעולן שיגיע אליכם הוא אמין ורציני.

צילינדר הכי טוב ומנעולן במודיעין חבר נבחרת – שילוב מנצח
אתם כבר יכולים להבין לבד, רק עם אווה אתם מקבלים ביטחון מקסימלי לבית שלכם. אווה היא חברה אוסטרית שקיימת בווינה כבר מאה שנה. החברה מתמחת ביצור של מערכות נעילה המגינות מפני פריצה שקטה. הצילינדרים של אווה מותקנים בשלל מתקנים רגישים ברחבי עולם, כך שהחלפת צילינדר במודיעין לצילינדר אווה זה הדבר הנכון לעשות.

בפעם הבאה שתשמעו על פריצות בשכונה שלכם, תוכלו לחייך לעצמכם ולדעת, שאתם בטוחים לגמרי. הצילינדרים מתאימים להחלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם, החלפת צילינדר בדלת פלרז והחלפת צילינדר בדלת מכל סוג שהוא.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן