יותר ויותר תושבי כפר סבא מבצעים לאחרונה החלפת צילינדר לאווה. הם שומעים מהמנעולנים המורשים של אווה, חברי "הנבחרת של אווה" , הסברים מפורטים על הסכנות שקיימות בצילינדרים הנפוצים בישראל, וכמה קל לפרוץ אותם בפריצה שקטה ולהעתיק את המפתחות שלהם, ולא מהססים לומר למנעולן בכפר סבא של הנבחרת – "אני רוצה אווה בדלת כדי לישון בשקט!".

מנעולן בכפר סבא – איך בוחרים?

אז אכן, השלב הראשון בהחלפת צילינדר בדלת הוא בחירת המנעולן – איש המקצוע שיבצע זאת בצורה הטובה והאמינה ביותר. ובכן, מאחר והחלטתם ללכת על הצילינדר הטוב ביותר של חברת אווה האוסטרית, נפתרה לכם הבעיה! לאווה יש נבחרת מסודרת של מנעולנים שנמצאים תחת פיקוח הדוק ועוברים הכשרות כל הזמן. אתם בסה"כ צריכים להתקשר אלינו ואנחנו כבר נשלח אליכם את המנעולן בכפר סבא שהוא חבר נבחרת. המנעולן שלנו יעניק לכם את כל הסבלנות והידע שדרוש לכם כדי שתוכלו יחד לבחור נכון איזה צילינדר של אווה הכי מתאים לכם.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?

כאמור, לאווה יש חמישה סוגים וכל צילינדר יש לו את המחיר שלו. אתם מקבלים אחריות של בין שנה לחמש שנים (תלוי בסוג הצילינדר)- אבל אלו דברים שבהחלפת צילינדר בכפר סבא לא תקבלו בשום מקום – וזה חשוב מאוד! בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת רב בריח או בהחלפת צילינדר בדלת רשפים ,או אולי בהחלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם או בהחלפת צילינדר בהרמטיקס – הצילינדרים של אווה מתאימים לכל הדלתות

ויותר מזה! מאחר ומדובר בצילינדרים מודולריים – אתם בעצם קונים צילינדר לכל החיים! אם תעברו דירה או תחליפו דלת, ניתן להתאים את הצילינדר של אווה לדלת החדשה ואין צורך להסתבך בהוצאות מיותרות.

חשוב לדעת שהצילינדרים שלאווה הם היחידים עם בקרת שכפול הרמטית, מאחר והגלמים של שלושה מהם אינם נסחרים בשוק וזו החברה היחידה בישראל שמבצעת שכפולים אך ורק במשרדי החברה ותחת בקרה הדוקה. אתם יכולים להיות בטוחים שהסיכוי שמישהו יעתיק לכם את המפתח בצורה פיראטית שואף לאפס. כך אפשר לישון בשקט בכפר סבא!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן