לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר מקרים מתושבי ירושלים על פריצות שקטות לבתים. מגיעים הביתה ומגלים את כל הבית הפוך ומבולגן אך לא נראים סימני פריצה על הדלת. עין מיומנת תזהה שהפורץ נכנס הביתה דרך פריצת הצילינדר. מנעולן בירושלים חבר "הנבחרת של אווה" ידע להעניק לכם פתרון מושלם עם החלפת צילינדר בירושלים לצילינדר של אווה, שהוא מוגן מפריצות שקטות.

בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת עץ או בהחלפת צילינדר בדלת פלדלת, לאווה סדרה של חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה. גם כמה עולה להחליף צילינדר בדלת זה פונקציה של הדגם שתבחרו.

החלפת צילינדר בדלת לצילינדר עם כרטיס בקרת שכפול – מה המשמעות?
לרוב כאשר מנעולן בירושלים אומר לכם שהצילינדר עם כרטיס בקרה זה לא באמת מגן עליכם. מרבית הצילינדרים בישראל ניתנים לשכפול מפתח פיראטי מאחר והם מיוצרים בטכנולוגיה מיושנת שהפורצים מכירים וקל להם מאוד לבצע שכפול מפתחות שכזה. במקום להגיע למצב של פריצה, שהוא מצב מאוד לא נעים, מבצעים החלפת צילינדר בירושלים לצילינדר של אווה, ואפשר להיות רגועים. הצילינדרים של אווה הם היחידים בישראל ששכפול המפתחות שלהם נעשה במודל האירופי, אך ורק במשרדי החברה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהסיכוי שיבצעו העתקה פיראטית למפתח שלכם שואף לאפס.

מנעולן בירושלים – רק חבר "הנבחרת של אווה"
אווה היא החברה היחידה בישראל שעובדת עם נבחרת מנעולנים סגורה נמצאת תחת פיקוח הדוק. מאחר ובישראל שוק המנעולנות פרוץ וכל אחד יכול להיות מנעולן, זה חשוב מאין כמוהו. אתם יכולים להיות בטוחים שגם הצילינדר וגם מי שמבצע את החלפת הצילינדר בדלת שלכם זה הטוב ביותר והאמין ביותר. ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת פלרז, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם ועוד. הצילינדרים של אווה מודולריים וניתן להתאים אותם לגודל של הדלת כולל מידות מיוחדות, כך שניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת מעוצבת גם כן. חשוב לדעת שאין קשר בין החלפת מנגנון בדלת לבין הצילינדר.
אז קדימה, למה אתם מחכים???התקשרו כבר עכשיו ומנעולן בירושלים חבר "הנבחרת של אווה" כבר בדרך אליכם!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן