חיפאים יקרים – הגיע זמן להעלות את רמת הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם! אתם זקוקים להחלפת צילינדר בחיפה וזו גם הזדמנות מצוינת ללמוד קצת על עולם המנעולים לדלתות בישראל ועל משמעות הצילינדר לביטחון שלכם.

החלפת צילינדר בדלת עץ או ברב בריח- האם זה משנה?

ממש לא. הדלת אינה קשורה לצילינדר. רבים מתבלבלים בין שמות של מותגי דלתות לבין מותגים של יצרני מנעולים לדלתות. מנעולן בחיפה שהוא איש מקצוע טוב וחבר "הנבחרת של אווה" יעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לדעת על ההבדלים ומה בדיוק אתם רוכשים.

פריצה לבית איך היא נעשית?

יש שני סוגי פריצה לבתים – פריצה אלימה –באמצעות לום או פטיש ופריצה שקטה – באמצעות כלים ייעודיים והעתקה פיראטית של מפתחות. היום מגמת הפריצות השקטות הולכת ומתחזקת, ובכל שעה נפרצים שני ביתם בישראל. מנעולן טוב בחיפה שיבוא אליך לבצע החלפת צילינדר בחיפה צריך לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר לחשש מפני פריצות ופריצות שקטות בעיקר.

הפתרון נמצא בסדרת הצילינדרים המכאנית של ענקית מערכות הנעילה האוסטרית אווה.

צילינדר של אווה – הצילינדר הכי טוב שיש

מערכות הנעילה של אווה מרשתות מבנים רגישים ואסטרטגיים ברחבי העולם. יותר ויותר ישראלים מבינים שהצילינדר של אווה הוא מה שישמור עליהם מפני פריצות שקטות ויעניק להם שקט נפשי ושינה ערבה. הם הגם הצילינדרים היחידים בישראל שיש להם בקרת שכפול הרמטית ואין סחר חופשי בגלמים שלהם בין מנעולנים. זה מקטין דרמטית את הסיכוי להעתקה פיראטית של מפתח.

לאווה נבחרת מנעולנים סגורה הנמצאת תחת פיקוח מקצועי הדוק. כל מנעולן שחבר בנבחרת עובר הדרכות מקיפות ובקרה כל הזמן. אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות הן מבחינת הצילינדר הכי טוב והן מבחינת איש המקצוע שנמצא אצלכם בבית.

החלפת צילינדר בחיפה עושים רק לאווה ורק עם מנעולן חבר נבחרת. בישראל כל שעה נפרצים שני בתים. לצערנו המשטרה מפענחת רק 4% ממקרי הפריצה ואחוזי הפריצה רק עולים כל הזמן, ובייחוד הפריצות השקטות.

לכן, התקשרו אלינו עכשיו – ותהיו בטוחים!

 

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן