עוברים דירה?…מפתח לא עובד?….הצילינדר התקלקל?…או שבכלל הגעתם להחלטה שלמשפחה שלכם מגיע הביטחון הכי גבוה שיש?….זה הזמן לבצע החלפת צילינדר בחולון לצילינדר של אווה, שהוא הצילינדר הכי טוב בעולם, והכי בטוח בישראל.

אז אלו יתרונות יש לאווה על פני כל השאר?

החלפת צילינדר בדלת פלדלת – רק אווה
ראשית, לאווה שי סדרה של 5 צילינדרים. כל אחד מהם ברמת הגנה ובטכנולוגיה שונות.כמה כמה עולה להחליף צילינדר בדלת מושפע מסוג הצילינדר של אווה שתבחרו. שנית, אווה הם הצילינדרים המוגנים בעולם נגד פריצה שקטה. מדובר בחברה אוסטרית ותיקה שקיימת כבר 100 שנה, ומיצרת את מערכות הנעילה שלה בוינה.בירת אוסטריה. מנעולן בחולון שהוא איש מקצוע רציני ימליץ לכם רק על החלפת צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של אווה. כל הצילינדרים של אווה מגיעים עם אחריות ארוכת שנים.

צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול – באמת?
כשמנעולן בחולון אומר לכם שהצילינדר שלכם הוא עם כרטיס בקרת שכפול, זה בעצם לא אומר כלום. הפורצים של העולם התחתון מספרים שהכרטיסים לא שווים הרבה, והם יכולים להעתיק את המפתח גם ללא הכרטיס.רק הצילינדרים של אווה משוכפלים אך ורק במשרדי החברה. אתם ממתינים שלושה ימים אבל בטוחים שאף עבריין לא קיבל גישה למפתח שלכם. השכפול נעשה תחת בקרה גבוהה ורישומים מסודרים.לאווה יש נבחרת מנעולנים סגורה בישראל, שנמצאת תחת פיקוח הדוק. מנעולן בחולון שמבצע לכם החלפת צילינדר בחולון לאווה הוא אך ורק חבר נבחרת, ואתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהוא אמין ומקצועי.

מאחר ושוק המנעולנות פרוץ בישראל, זהו דבר חשוב מאין כמוהו.

בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת רב בריח או החלפת צילינדר בדלת עץ, תוכלו למצוא את המענה בסדרה המכאנית של אווה, הצילינדרים הטובים בעולם.

אל תתפשרו על הביטחון לשכם ושל המשפחה שלכם. מכת הפריצות השקטות הולכת ומתרחבת והחלפת צילינדר לצילינדר של אווה תעניק לכם שקט נפשי להרבה מאוד זמן. אל תחכו לפריצה….בכל שעה נפרצות 2 דירות בישראל!!! אתם לא רוצים להיות חלק מהסטטיסטיקה!

התקשרו עכשיו ותוכלו לישון בשקט עם צילינדר של אווה אצלכם בדלת.

 

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן