בשנים האחרונות הולך וגואה בישראל גל של פריצות שקטות. בכל שעה נפרצים שני בתים בישראל, והמגמה ההולכת וגוברת היא פריצה שקטה . אז מה זה בכלל פריצה שקטה? פריצה שקטה היא כניסה לבית בצורה שקטה ומהירה דרך הצילינדר, בד"כ או באמצעות שכפול מפתחות פיראטי או באמצעות כלים שכל אחד יכול לקנות היום באינטרנט. לצערינו, הרוב המוחלט של הצילינדרים בישראל קלים מאוד לפריצה שקטה. לכן יש לבצע החלפת צילינדר בזכרון יעקב לצילינדר של אווה.

למה לבצע החלפת צילינדר בדלת לצילינדר של אווה?

הצילינדרים של אווה, ענקית מערכות הנעילה האוסטרית, הם בעלי טכנולוגיה ייחודית נגד פריצות שקטות. בנוסף, החלפת צילינדר בזכרון יעקב לצילינדר של אווה מבטיחה לכם בקרת שכפול הרמטית. הצילינדרים של אווה הם היחידים בישראל שהגלמים שלהם לא נסחרים בשוק. המשמעות: שכפול מפתחות פיראטי קשה הרבה יותר עד בלתי אפשרי. בנוסף, אווה היא החברה היחידה בישראל שעובדת עם נבחרת מנעולנים סגורה ומפוקחת.

למה מנעולן בזכרון יעקב צריך להיות חבר הנבחרת של אווה?

מאחר ושוק המנעולנים בישראל אינו מפוקח, כל אחד יכול להיות מנעולן. גם בעלי עבר פלילי. השילוב של טכנולוגייה ירודה עם מנעולנים לא מקצועיים וסחר חופשי בגלמים חושף אתכם לפריצה שקטה. לא עם אווה. בנוסף, הצילינדרים של אווה מודולריים, מה שהופך אותם מתאימים לכל סוגי הדלתות. לכן ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת פלדלת, החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם,החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת פלרז ועוד.

החלפת צילינדר בזכרון יעקב לאווה יגן עלי?

בהחלט! אתם תהיו מוגנים מפני פריצות שקטות ויהיה לכם שקט נפשי. וכמה עולה להחליף צילינדר בדלת? מאחר שלאווה יש חמישה סוגים של צילינדרים, כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו, הן מבחינת המחיר והן מבחינת רמת הביטחון. בכל מקרה, איזה צילינדר של אווה שלא תיבחרו, אתם מקבלים רמת מיגון הרבה יותר גבוהה ממה שהכרתם. והשקט הנפשי שלכם שווה כל שקל. אז קדימה, התקשרו עוד היום ובצעו החלפת צילינדר בדלת לאווה!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן