האם פרצו לכם פעם את הבית?….האם שמעתם על חבר שחווה פריצה לביתו?…אנו בטוחים שלפחות על אחת מן השאלות הללו התשובה היא כן. לצערנו, מכת הפריצות בישראל הולכת ומחמירה. הסטטיסטיקות של המשטרה מראות על 2 דירות שנפרצות בכל שעה וחברת איתוראן דיווחה על עלייה של 40% בגניבות של רכבים ברבע הראשון של שנת 2017 בגלל פריצות לבתים וגניבות של מפתחות. ובכן – יש פיתרון לבעיה בכל הנוגע לפריצות שקטות! – מבצעים החלפת צילינדר בהרצליה לצילינדר של אווה – החברה האוסטרית שמייצרת את הצילינדרים הטובים בעולם נגד פריצה שקטה.

מנעולן בהרצליה – רק חבר "הנבחרת של אווה"!
חוץ מהטכנולוגיה הייחודית של הצילינדרים של אווה, לחברה מדיניות נוקשה בכל הקשור למנעולנים שלה. לאווה יש נבחרת סגורה ומצומצמת של מנעולנים שמורשים לבצע החלפת צילינדר בדלת לאווה, והם תחת פיקוח מתמיד ובקרה מקצועית מהגבוהות בעולם. מנעולן ברעננה שהוא חבר "הנבחרת של אווה" ידע להעניק לכם מזמנו כמה שיידרש ויסביר לכם בסבלנות את כל מה שתצטרכו לדעת כדי לבצע החלטה נכונה ולבחור את הצילינדר הכי טוב של אווה בעבורכם.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?
הצילינדרים של אווה הם חמישה במספר. מנעולן ברמת השרון יסביר לכם על כל הסדרה. מצילינדר הבסיס ועד לצילינדר הכי טוב בעולם, כולם ברמה הרבה יותר גבוהה מהצילינדרים הנפוצים בישראל ותהיו בטוחים שאתם רוכשים בראש ובראשונה שקט נפשי ולהרבה זמן. מאחר והצילינדרים של אווה הם מודולריים ויש להם אחריות ארוכת שנים אתם יכולים גם להתאים את הצילינדר שרכשתם לכל דלת בעתיד, ללא צורך בהוצאות מיותרות.

אז בעצם, כל שנותר לכם הוא להתקשר אלינו כבר עכשיו, לקבל הסברים ובינתיים מנעולן של אווה כבר בדרך אליכם עם הצילינדרים הטובים בעולם! בקרת שכפול הרמטית עם שכפול אך ורק במשרדי החברה (היחידים בישראל!) תבטיח לכם שהסיכוי שמישהו יעתיק לכם פיראטית את המפתח ישאף לאפס, ואתם תוכלו לדעת בודאות שעשיתם את הצעד הנכון בשבילכם ובעבור האהובים שלכם.

אז קדימה, למה אתם מחכים??? החלפת צילינדר בהרצליה זה רק לצילינדר של אווה!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן