תושבי הוד השרון לא מתפשרים על הביטחון שלהם וזה כבר ידוע. יותר ויותר תושבים נלחמים במכת הפריצות השקטות לבתים באמצעות החלפת צילינדר בהוד השרון לצילינדר של חברת אווה האוסטרית. מדוע? כי יש להם את הצילינדרים הבטוחים בעולם נגד פריצות שקטות, והם מבצעים החלפת צילינדר בדלת רק עם המנעולנים המורשים והבלעדיים שלהם שהם חברי "הנבחרת של אווה" . הנבחרת היא קבוצה ייחודית של מנעולנים שעוברים הדרכות והכשרות ונמצאים תחת פיקוח הדוק של החברה העולמית – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמנעולן בהוד השרון שנמצא אצלכם בבית הוא אמין וישר ואיש מקצוע מעולה.

החלפת צילינדר בדלת רב בריח – כמה זה בהול?
האמת  שבהול מאוד. רוב הסיכויים שיש לכם בדלת צילינדר של אחת החברות המוכרות, כזה שקל מאוד להעתיק והפורצים מכירים היטב. לפני שאתם מבררים כמה עולה להחליף צילינדר בדלת, ודאו שאתם מבינים מה בדיוק שמים לכם וכמה זה הצילינדר הכי טוב שיגן עליכם באמת. לאווה יש חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה עולות. כבר מצילינדר הבסיס מדובר בטכנולוגיה שונה וייחודית המגנה עליכם מפני פריצות שקטות בדרך הטובה ביותר.

מנעולן בהוד השרון ממליץ על הטוב ביותר – צילינדר של אווה
צריך לדעת לשאול את המנעולן שלכם את השאלות הנכונות כמו: האם צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול מבטיח לי שלא יעתיקו לי המפתח? ובכן, ממש לא. כבר סופר ונאמר שכרטיס בקרת שכפול אינו קשור למידת הביטחון של הצילינדר. למה? כי ברגע שגלמים של הצילינדר שלכם נמכרים לכל דורש, ניתן להעתיק אותו גם ללא הכרטיס. לכן, הכי בטוח לבצע החלפת צילינדר בהוד השרון לצילינדר של אווה. שלושה מתוך חמשת הצילינדרים בסדרה של אווה הם אינם כאלה שיש גלמים שלהם בשוק. זוהי החברה היחידה בישראל שאינה סוחרת בגלמים והשכפול מתבצע אך ורק במשרדי החברה ותחת פיקוח הדוק.

בין אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת פלדלת או בהחלפת צילינדר בדלת עץ, רק עם אווה אתם משדרגים את רמת הביטחון שלכם הבצורה דרמטית ומעניקים לעצמכם שקט נפשי. הצילינדרים של אווה מגיעים עם אחריות כך שיש לכם תמיד לאן לפנות.

התקשרו אלינו עכשיו ומנעולן חבר "הנבחרת של אווה" כבר בדרך אליכם!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן