החלפת צילינדר בדלת שלכם היא היום עניין של ביטחון נטו. הרוב המוחלט של הצילינדרים הנפוצים בישראל קלים מאוד לפריצה שקטה וזוהי מכת מדינה. מנעולן בדימונה ידע לספר לכם על מגיפה בכל נושא הפריצות השקטות. היום קל מאוד לקנות כלי פריצה ייעודיים באינטרנט ללא כל בקרה ולהעתיק מפתחות בקלות. לכם, אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר בדימונה, כדאי מאוד שתחליפו לצילינדר הכי טוב שיש היום בישראל – צילינדר של חברת אווה האוסטרית.

צילינדר עם כרטיס לא תמיד מונע שכפול מפתחות פיראטי

למרות שיש לכם צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, ניתן מבחינה טכנית לבצע שכפול מפתחות פיראטי. זאת מכיוון שהטכנולוגיה של מרבית הצילינדרים בארץ פשוטה ופרימיטיבית ויש גלמים בכל מקום. לכן, החלפת צילינדר בדימונה עושים אך ורק לצילינדר של אווה שיש לו בקרת שכפול אמיתית. אווה היא החברה היחידה בישראל ששלושה מהדגמים שלה מבצעים להם שכפול מפתחות אך ורק במשרדי החברה ותחת בקרה הדוקה.זה מבטיח לכם סיכוי אפסי לשכפול מפתחות פיראטי.

מנעולן בדימונה מבצע החלפת צילינדר בפלדלת לאווה

בישראל, שוק המנעולנות אינו מפוקח. זה אומר שמעשית כל אחד, אפילו אם יש לו עבר פלילי,יכול להיות מנעולן. אווה היא החברה היחידה בישראל שיש לה נבחרת סגורה ומסודרת של מנעולנים הנמצאים תחת פיקוח הדוק ועוברים הכשרות והדרכות כל הזמן. אתם יכולים להיות בטוחים שהמנעולן שמגיע לבצע לכם החלפת צילינדר בדלת רב בריח או בכל דלת אחרת הוא אמין ומקצועי. גם אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר בדלת עץ, לאווה יש את כל הצילינדרים וניתן להתאים אותם בקלות לכל דלת. גם אם עברתם דירה או החלפתם דלת, אתם ממש לא צריכים לקנות צילינדר חדש או להיכנס להוצאות מיותרות.

החלפת צילינדר בדלת מחיר של צילינדר

לאווה יש חמישה סוגים של צילינדרים בחמש רמות של מחירים וכולם מצויינים, כך שתמיד תוכלו למצוא את מה שמתאים לכם. מנעולן בדימונה חבר הנבחרת יעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו ולאחר מכן תחליטו יחד לפי הצרכים והיכולות שלכם מה להתקין אצלכם בדלת.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן