הגיע הזמן להחליף את הצילינדר שבדלת שלכם. אתם מחפשים מנעולן בגבעתיים שיבצע את העבודה ושאתם תוכלו להיות שקטים ורגועים שאתם בידיים טובות. ובכן, כדי שזה יקרה יש מידע שחשוב שתדעו לפני שאתם מזמינים מנעולן בגבעתיים, והוא קשור בעיקר לאיכות המנעולן ולאיכות הצילינדר.

אז מה צריך לדעת לפני החלפת צילינדר בגבעתיים בדלת?

ישנם סוגים רבים של צילינדרים לדלת בישראל. חלק מהחברות מוכרות יותר וחלק פחות, אבל מה שצריך לעמוד לנגד עינכם זה עניין הפריצות השקטות. בישראל ישנה מכה של פריצות שקטות. המשמעות: בעזרת כלים פשוטים שכל אחד יכול לקנות באינטרנט ללא בקרה, או באמצעות העתקה פיראטית של מפתחות, פורצים נכנסים לכם הביתה במהירות שיא וללא הקמת רעש או השארת עקיבות.

איך צילינדר עם כרטיס יכול לעזור?

ובכן, בקרת שכפול של צילינדר עם כרטיס היא מצויינת, אבל רק אם היא באמת מיושמת. הבעיה היא שזה לא ממש קורה…מרבית הצילינדרים שאתם מכירים הם בטכנולוגיה מיושנת וממש לא צריך כרטיס כדי לבצע העתקה שלהם. העבריינים עושים זאת בקלות רבה. הם מנוסים ומכירים. אז מה בכל זאת ניתן לעשות?…להתקים צילינדר של אווה. אלו צילינדרים אוסטרים המיוצרים בטכנולוגיה שונה לגמרי והפריצה השקטה שלהם הרבה יותר קשה עד בלתי אפשרית (תלוי ברמת הצילינדר). לאווה יש סדרה של חמישה צילינדרים והמנעולנים המורשים והמפוקחים שלנו ידעו להתאים לכם את הצילינדר הטוב ביותר בעבורכם.

 

כדאי שתדעו שבישראל נפרצות בכל שעה בממוצע 2 דירות. הסטטיסטיקה ממש לא לטובתכם ואנחנו מאוד ממליצים להשקיע בצילינדר טוב של אווה שהבלאי שלו נמוך וייתן לכם שקט נפשי.

עדיף להשקיע עוד קצת בהתחלה מאשר להיות קורבן לעבירת פריצה! לכן, החלפת צילינדר בגבעתיים לצילינדר של אווה יכולה לתת לכם ביטחון וראש שקט.

יש לנו נבחרת מנעולנים מורשית ומפוקחת כך שכל מנעולן שלנו שמגיע אליכם עובר הדרכות והכשרות והוא איש מקצוע מן השורה הראשונה. אנחנו לא מתפשרים על זה ולא מוכרים לכל מי שקורא לעצמו מנעולן את הצילינדרים של אווה.

עושים החלפת צילינדר חכמה – וישנים טוב טוב בלילה!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן