גל הפריצות השקטות שפוקד את בת ים דורש מאיתנו חשיבה מחודשת לגבי הצילינדר שלנו בדלת. זה בהחלט הזמן לבצע החלפת צילינדר בבת ים לצילינדר הכי טוב של חברת אווה כמובן. לחברת אווה צילינדרים שקשה מאוד עד בלתי אפשרי לפרוץ בפריצה שקטה בדרכים הנפוצות היום. מנעולן בבת ים שמחשיב עצמו כמקצוען ימליץ לכם רק על סדרת הצילינדרים של אווה כפתרון לבעיית הפריצות. מדוע אווה? הנה ההסבר:

החלפת צילינדר בדלת – דברים שחשוב לדעת
שתי בעיות מרכזיות עם הצילינדרים הנפוצים בישראל: האחת, הטכנולוגיה שלהם מאוד פרימיטיבית ופורצים יודעים בקלות לבצע העתקות פיראטיות של המפתחות שלהם ולפרוץ אותם עם כלים שכל אחד יכול להשיג באינטרנט, והבעיה השניה היא ששוק המנעולנות הוא פרוץ וכל אחד יכול להיות מנעולן. החברות בישראל מוכרות את הצילינדרים שלהן לכל דורש ומכאן, הדרך של הפורצים למפתחות שלכם קצרה מאוד. רק חברת אווה מוכרת את הצילינדרים שלה לקבוצה מצומצמת של מנעולנים מורשים, חברי "הנבחרת של אווה". הם נמצאים תחת פיקוח הדוק. בנוסף, אווה מבצעת את השכפול למפתחות במשרדי החברה ואינה סוחרת בגלמים. החברה היחידה בארץ שמתנהלת כך, מה שמבטיח לכם ביטחון ברמה אחרת.

מנעולן בבת ים – רק חבר נבחרת אווה
עם רמה כל כך גבוהה של בקרה ומקצועיות, בשילוב טכנולוגיה אוסטרית הטובה בעולם נגד פריצות שקטות, החלפת צילינדר בבת ים לאווה כדי להגן על הבית שלכם היא ברורה מאליו. כל שעליכם לעשות זה להתקשר אלינו כבר עכשיו, ומנעולן בבת ים חבר נבחרת כבר בדרך אליכם עם סדרת הצילינדרים הטובה והבטוחה בעולם.

ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רב בריח ,החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת רשפים והחלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם. הצילינדרים של אווה הם מודולריים וניתן להתאים אותם לכל עובי של דלת, כולל החלפת צילינדר בדלת מעוצבת. גם אם החלפתם דלת או עברתם דירה תוכלו להתאים את הצילינדר הקיים של אווה ולא תצטרכו לרכוש צילינדר חדש, מה שחוסך לכם לא מעט כסף.

בקיצור, חבל על הזמן. מתקשרים אלינו עוד היום, מבצעים החלפת צילינדר בבת ים לאווה,  וישנים בשקט….

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן