הגיע הזמן לשדרג את הביטחון שלכם! יותר ויותר אנשים מספרים על פריצות לבתים שלהם, כשהמגמה היא פריצות שקטות. אז מה זה בכלל "פריצה שקטה"?

החלפת צילינדר בדלת לאווה – ניצלים מפריצה שקטה

ישנם שני סוגים עיקריים של פריצה שקטה. האחד, באמצעות כלים ייעודיים שהים כל אחד יכול לקנות באמצעות האינטרנט ללא כל בעיה, והשני, שכפול מפתחות פיראטי. בישראל ,מרבית הצילינדרים הנפוצים ניתנים לפריצה שקטה. מדוע? כי הטכנולוגיה שלהם פרימיטיבית והגלמים שלהם נסחרים בשוק לכל דורש.

חברת אווה היא החברה היחידה בישראל שהצילינדרים שלה מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ושונה, והיא גם החברה היחידה ששלושה מתוך חמשת דגמי הצילינדר שלה מבצעים להם שכפול מפתחות אך ורק במשרדי החברה. מנעולן באשקלון שהוא חבר "הנבחרת של אווה" יעניק לכם את כל המידע שאתם צריכים ותוכלו לבחור יחד את הצילינדר של אווה שהכי מתאים לכם.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?

החלפת צילינדר בדלת מחיר תלוי בצילינדר שתבחרו. לאווה חמישה דגמים בחמש רמות הגנה שונות. ככל שהרמה עולה גם מחיר הצילינדר עולה. כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו ולזכות בהחלפת צילינדר באשקלון שתעניק לכם ביטחון ושקט נפשי. בין אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר בדלת עץ או להחלפת צילינדר בדלת פלדלת, לאווה יש את המענה עבורכם.

גם אם מדובר בהחלפת צילינדר בדלת רב בריח או בהחלפת צילינדר בדלת רשפים או בהחלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם או בכל דלת אחרת – ניתן להחליף צילינדר קיים בצילינדר של אווה.

כשאתם מתקשרים למנעולן באשקלון ומבררים על החלפת צילינדר באשקלון, דרשו קודם כל לקבל את כל המידע על הצילינדרים של אווה. אל תתפשרו על הביטחון שלכם ואל תהפכו לחלק מהסטטיסטיקה.

גל הפריצות הולך וגדל. המשטרה מפענחת אם בכלל רק 4 אחוז מכלל הפריצות מה משאיר אתכם ואותנו אחראים לגורלכם. עם צילינדר של אווה בדלת הבטחתכם לעצמכם שקט נפשי לשנים ארוכות. זאת הרכישה הכי חכמה ובטוחה שתעשו.

כל מה שעליכם לעשות עכשיו זה להתקשר אלינו ומנעולן באשקלון חבר הנבחרת כבר בדרך אליכם.תתחדשו!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן