לאור גל הפריצות השקטות שמציף את ישראל, זה הזמן לשדרג את הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם! הדרך לעשות את זה היא מאוד פשוטה: מזמינים מנעולן באשדוד חבר "הנבחרת של אווה" ומבצעים החלפת צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של אווה.

אז מה זה בכלל אווה?…

החלפת צילינדר באשדוד – הדרך הבטוחה לביטחון שלך

אווה היא חברה אוסטרית שקיימת כבר מאה שנה בוינה, בירת אוסטריה. החברה מתמחה בפיתוח ויצור של מערכות נעילה עם הגנות ייחודיות נגד פריצה שקטה. היום בישראל מרבית הפריצות שהולכות ומתגברות הן פריצות שקטות. לאווה יש חמישה סוגים של צילינדרים ברמות הגנה עולות, וכל אחד מהם יעניק לכם מענה הרבה יותר טוב ממה שיש לכם היום בדלת. באחריות. החלפת צילינדר באשדוד אינה דבר מסובך. אתם בסה"כ מתקשרים אלינו, ואנחנו כבר שולחים אליכם את המנעולן המורשה שלנו. רק לאווה נבחרת מנעולנים סגורה ומבוקרת ואתם יכולים להיות בטוחים שמנעולן באשדוד שהוא חבר נבחרת הוא אמין ומקצועי ונמצא תחת פיקוח הדוק.

שכפול מפתחות באשדוד לצילינדר אווה

הצילינדרים של אווה הם היחידים עם בקרת שכפול אמיתית. דעו שצילינדר עם כרטיס בקרת שכפול לא תמיד באמת צילינדר מבוקר שכפול. רק את הצילינדרים של אווה ניתן לשכפל במשרדי החברה בלבד כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהסיכוי שיבצעו לכם שכפול מפתחות פיראטי ויפרצו אליכם הביתה הוא שואף לאפס.

זוהי מדיניות שכפול מפתחות נפוצה מאוד באירופה. לצערנו בארץ זה ממש לא כך וכל מנעולן באשדוד או שמי קורא לעצמו כך יכול לשכפל את כל המפתחות שקיימים בשוק, מלבד שכפול מפתחות לצילינדר אווה.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת לאווה – אפשרי?

בוודאי! הצילינדרים של אווה מתאימים לכל סוגי הדלתות וניתן להאריך או לקצר אותם גם במקום. ניתן לבצע עם אווה החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם, החלפת צילינדר בדלת פלרז ועוד.

בכל מקרה, יש לכם היום פתרון קל ובטוח שיגרום לפורץ לדלג על הדלת שלכם! באשדוד מחליפים לאווה וישנים בשקט!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן