עברתם דירה והגיע הזמן להחלפת צילינדר בדלת?…הצילינדר התקלקל וזמן להתקין חדש?…רוצים לשדרג את רמת הביטחון שלכם לאור גל הפריצות?…הגעתם למקום הנכון. החלפת צילינדר באילת עושים רק לצילינדר של חברת אווה האוסטרית. הצילינדרים הבטוחים בעולם נגד פריצות שקטות.

איך החלפת צילינדר באילת לאווה מגינה מפריצות שקטות?
הרוב המוחלט של הצילינדרים בישראל מיוצרים באותה טכנולוגיה מיושנת. לפורצים קל מאוד לפרוץ אותם באמצעות כלי פריצה שכל אחד מהם יכול לרכוש באינטרנט ללא כל בקרה וקושי. בנוסף, הגלמים של המפתחות של הצילינדרים האלו נסחרים באופן חופשי בשוק הישראלי ובעולם בכלל, מה שמקל מאוד על שכפול מפתחות פיראטי. לכן, כאשר תשאלו מנעולן באילת איזה צילינדר הכי בטוח להתקין בדלת שלכם, הוא בודאי ימליץ לכם על החלפת צילינדר בדלת לאווה.

כמה עולה להזמין מנעולן להחלפת צילינדר באילת?
לאווה יש סדרה של חמישה צילינדרים. לכל אחד מהם טכנולוגיה שונה ומחיר שונה. מנעולן באילת שהוא חבר "הנבחרת של אווה" ידע להסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כל אחד מהצילינדרים בסדרה ,ויחד תגיעו להחלטה איזה צילינדר הכי מתאים לכם, הן מבחינת רמת הביטחון והן מבחינת המחיר.

החלפת צילינדר בדלת פלדת – האם ניתן להתקין אווה?
הצילינדרים של אווה מתאימים לכל סוגי הדלתות: החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם, החלפת צילינדר בדלת פלרז וגם להחלפת צילינדר בדלת עץ.
אין קשר בין החלפת מנגנון בדלת לבין החלפת צילינדר בדלת. הצילינדר הוא מה שמפעיל את המנגנון, והצילינדרים של אווה מתאימים לכל הסוגים. יתרה מזאת, מדובר בצילינדרים מודולריים ומנעולן באילת יכול להתאים את האורך של הצילינדר לפי הדלת שלכם במקום. זה גם אומר שקניתם צילינדר לכל החיים ובמידה ותעברו דירה או תחליפו דלת, תוכלו לקחת את הצילינדר איתכם ולא להיכנס להוצאות מיותרות.

בנוסף, צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול אמיתי ניתן להשיג רק באווה, מכיוון שזו החברה היחידה בישראל שמבצעת את שכפול מפתחות הצילינדרים שלה אך ורק במשרדיה, מה שמבטיח לכם סיכוי אפסי לשכפול מפתחות פיראטי ללא ידיעתכם.

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן