יותר ויותר תושבים בדרום הארץ ובארץ כולה מדווחים על גל של פריצות שקטות. מה זה בכלל אומר, "פריצה שקטה". אז המשמעות היא פריצה לבית דרך הצילינדר שבדלת, בצורה חשאית ומהירה. יש שתי דרכים עיקריות  לפריצה שכזאת, כפי שכל מנעולן באופקים ודאי מכיר: או באמצעות שכפול מפתחות פיראטי – קרי מישהו העתיק לכם את המפתח ללא ידיעתכם, או באמצעות כלים מיוחדים שפורצים את הרוב המוחלט של הצילינדרים בישראל. מדוע? כי הטכנולוגיה פשוטה וקלה להעתקה.

איך החלפת צילינדר באופקים תגן עלי מפני פריצה שקטה?

ובכן, הדבר הראשון שצריך לעשות מנעולן באופקים כדי להגן עליכם הוא לבצע לכם החלפת צילינדר בדלת. הצילינדר הכי טוב נגד פריצות שכאלה הוא הצילינדר של אווה. אווה היא חברה אוסטרית שמייצרת מערכות נעילה עם הגנות ייחודיות בדיוק נגד פריצות שקטות. לאווה סדרה של חמישה צילינדרים מכאניים בחמש רמות הגנה, וכדי לדעת מה מתאים לכם הכי נכון להתייעץ עם מנעולן באופקים שהוא חבר "הנבחרת של אווה".

למה החלפת צילינדר בדלת פלדלת צריכה מנעולן חבר נבחרת?
לצערינו הרב, בישראל כל אחד יכול להיות מנעולן, ללא כל פיקוח או בקרה. גם מי שיש לו עבר פלילי יכול לקום בבוקר ולהחליט שהיום הוא מנעולן מורשה. לכן, חברת אווה היא היחידה בישראל שמבצעת החלפת צילינדר באופקים בדלת שלכם רק באמצעות נבחרת סגורה ומפוקחת של מנעולנים, שעוברים הכשרות מחמירות על מערכות הנעילה של אווה.הם ורק הם מורשים למכור ולהעניק שירות שכפולים לצילינדרים של אווה.

צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול. האומנם?
רק הצילינדרים של אווה הם מבוקרי שכפול באמת. זוהי החברה היחידה בישראל שאינה סוחרת בגלמי המפתחות שלה, ושכפול המפתחות נעשה אך ורק במשרדי החברה. למה זה חשוב?? כי זה מקטין דרמטית את הסיכוי שיבצעו לכם שכפול מפתחות פיראטי.

אז האמת היא שאין יותר מידי מה לחשוב או להתלבט. ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת הרטיקס,החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם או בכל דלת אחרת.

הצילינדרים של אווה מתאימים לכל סוגי הדלתות!

אזהרה!  ודאו שאתם מקבלים שירות ממנעולן מפוקח חבר "הנבחרת של EVVA" על ידי איתור הסימן הנ"ל על השלט של החנות שלו. 

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן