החלפת צילינדר ברחובות

בכל רחבי ישראל יש כבר מספר שנים גל של פריצות שקטות לבתים. עבריינים יודעים להעתיק היום את רוב רובם של המפתחות בישראל באמצעות צילום המפתח. המיומנים שבהם יודעים לעשות זאת מקריאת הקוד במבט בלבד. זה קורה כי הטכנולוגיה של מרבית המפתחות בארץ מיושנת, וכי החברות מוכרות גלמים של מפתחות לכל דורש וללא פיקוח. לכן! אם אתם רוצים להגן על הבית שלכם מפני פריצה שקטה, עליכם לבצע החלפת צילינדר ברחובות לצילינדר של אווה.

call

 

רבים מתושבי רחובות כבר ביצעו החלפת צילינדר לאווה
לאווה יש סדרה של חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה, והם מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית שמקשה מאוד על פריצה שקטה באמצעות כלי פריצה הנגישים באינטרנט לכל דורש. בנוסף, אווה היא החברה היחידה בישראל שאינה מוכרת גלמים למנעולנים ושכפול המפתחות נעשה אך ורק בחברה, מה שמבטיח לכם שקט נפשי והגנה משכפול מפתחות פיראטי ללא ידיעתכם. מנעולן ברחובות שהוא איש מקצוע רציני ימליץ לכם אך ורק על צילינדר של אווה.

3KS_Zylinder_Euro_Schnitt
איך אני יודע אם מנעולן ברחובות שהזמנתי הוא איש מקצוע טוב?

אווה היא החברה היחידה בישראל שעובדת עם קבוצת מנעולנים סגורה ומפוקחת, "הנבחרת של אווה" .כל המנעולנים בנבחרת נמצאים תחת פיקוח הדוק ועוברים הכשרות והדרכות בסטנדרטים אירופאים מחמירים. החלפת צילינדר ברחובות מומלץ לעשות אך ורק אצל מנעולן שהוא חבר "הנבחרת של אווה" כדי להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

הטכנולוגיה של אווה – בהחלפת צילינדר בדלת שלכם
עבריינים נוהגים להעתיק מפתח באמצעות צילום פשוט בטלפון הסלולארי. ממש בלי שתרגישו למישהו יש את הקוד למפתח שלכם ומשם, הדרך לשכפול מפתחות פיראטי קצרה מאוד. בנוסף, קל מאוד לרכוש כלי פריצה ייעודיים לכל סוגי הצילינדרים בישראל באינטרנט, ללא כל בעיה או הגבלה. לכן, אם יש לכם אווה בדלת, ביצעתם את החלפת הצילינדר החכמה ביותר ואתם בהחלט יכולים להרגיש מוגנים ולישון בשקט.
חשוב שתדעו שהצילינדרים של אווה מתאימים לכל דלת, ואתם יכולים לבצע החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת פלדלת, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת רב בריח והחלפת צילינדר בדלת הרמטיקס.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *