החלפת צילינדר בשדרות

אתם חוששים שיפרצו לכם הביתה, ובצדק! יש יותר ויותר מקרים של פריצות לבתים בישראל, ולצערנו ללא מענה הולם. גם אם עברתם דירה או קניתם דלת חדשה, מומלץ מאוד לבצע החלפת צילינדר בדלת לצילינדר הכי טוב ,בעיקר נגד פריצות שקטות.

call

החלפת צילינדר בדלת – כמה זה מגן עלי?

מאחר ועיקר הפריצות היום הן פריצות שקטות, שבהן הפורצים מבצעים שכפול פיראטי של מפתחות או פורצים את הצילינדר שלכם באמצעות כלים שכל אחד יכול לקנות בלי כל בעיה דרך האינטרנט, אתם זקוקים להחלפת צילינדר בשדרות לצילינדר שמגן בצורה הטובה ביותר מפני פריצות שקטות. הצילינדר הכי טוב למשימה הוא צילינדר של חברת אווה, מאוסטריה.

EPS_Schluessel_Design-Reide_Diagonal

כל מנעולן בשדרות שמבין עניין אמור להמליץ לכם על צילינדר של אווה, אם הביטחון שלכם חשוב לו. המומחיות של חברת אווה היא בפיתוח מערכות נעילה המגינות מפריצה שקטה. הצילינדרים של אווה הם מודולריים ולכן מתאימים לכל דלת. ניתן לבצע החלפת צילינדר בפלדלת למינהן, כמו למשל החלפת צילינדר בדלת רב בריח או חלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם. ניתן גם לעשות החלפת צילינדר בדלת עץ לצילינדר של אווה. החלפת מנגנון בדלת אינה קשורה לצילינדר.
מנעולן בשדרות – בידקו אם הוא חבר "הנבחרת של אווה"
בישראל יש בעיה קשה של חוסר פיקוח על מקצוע המנעולנות. אין שום בקרה על הנושא וכל אחד יכול להיות מנעולן. אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר בשדרות, אתם לא באמת יודעים אם מנעולן בשדרות הוא איש מקצוע אמין וניתן לסמוך עליו. חברת אווה היא היחידה בישראל שעובדת עם נבחרת מנעולנים סגורה ומפוקחת. כל מנעולן חבר נבחרת עובר הדרכות יסודיות על הצילינדרים של אווה ונמצא תחת פיקוח הדוק של החברה. אם הזמנתם מנעולן בשדרות, בדקו אם הוא חבר הנבחרת. כך תוכלו להיות רגועים לגביו.

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?
לאווה חמישה סוגי צילינדרים בחמש רמות שונות. מנעולן בשדרות חבר הנבחרת יסביר לכם בצורה מדוייקת ועם הרבה סבלנות מה זה כל אחד מהצילינדרים, ולאחר מכן תגיעו יחד להחלטה מה הכי מתאים לכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *