החלפת צילינדר בכל הארץ

הגיע הזמן לשדרג את הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם. מאחר והיום ישנה מכת "פריצות שקטות" בישראל, הדרך לשדרוג הביטחון שלכם עוברת דרך החלפת צילינדר בדלת שלכם. היום מרבית הפורצים יכולים להשיג כלי פריצה באינטרנט ללא כל בעיה או להעתיק את הרוב המוחלט של המפתחות שיש היום בישראל. לכן הגיע הזמן לעבור לצילינדר הכי טוב בישראל- הצילינדר של אווה.

call

החלפת צילינדר בדלת רב בריח

כשאתם מזמינים מנעולן או פורץ דלתות באזור שלכם, אתם צריכים לוודא שהוא איש מקצוע מהימן. לצערינו, במדינת ישראל כל אחד יכול להיות מנעולן, כולל אנשים בעלי עבר פלילי. אין אף גוף שמפקח על אלו המבצעים החלפת צילינדר בדלת שלכם. אז מה עושים? פשוט יוצרים קשר עם אחד מהמנעולנים ב"נבחרת של אווה". זוהי קבוצת מנעולנים מפוקחת ,היחידה בישראל שחבריה מורשים לשווק ולהעניק שירות לצילינדרים של אווה. כך אתם יכולים להיות בטוחים בזמן החלפת הצילינדר בפלדלת שלכם יש אצלכם איש מקצוע אמין ורציני.

poster

 

מנעולן רציני ממליץ על הצילינדר הכי טוב
גם אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר בדלת הרמטיקס או החלפת צילינדר בדלת רב בריח, או אולי החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם וגם החלפת צילינדר בדלת רשפים, הצילינדר של אווה הוא מודולרי ומתאים לכל הדלתות, גם להחלפת צילינדר בדלת מעוצבת עם מידה מיוחדת. מה שצריך לעמוד לנגד עיניו של המנעולן זה אך ורק הביטחון שלכם. מנעולן טוב ימליץ לכם אך ורק על הצילינדר של אווה.

call

 

החלפת מנגנון בדלת רב בריח אינה קשורה לצילינדר
חשוב לדעת שאין קשר בין המנגנון שבדלת לבין החלפת הצילינדר בדלת שלכם. הצילינדרים של אווה מתאימים לכל סוגי המנגנונים. כשאתם מבקשים צילינדר עם כרטיס בקרת שכפול אתם צודקים בהחלט. הבעיה היא שמרבית הצילינדרים בארץ ,גם אלו עם הכרטיס ניתנים לשכפול מפתח גם ללא כרטיס. מדוע? מכיוון שהטכנולוגיה שלהם מיושנת ואנשי מקצוע, כולל מנעולנים ועבריינים יודעים לקרוא את הקוד ללא בעיה. טכנית, אין בעיה לבצע העתקת מפתח. אם אתם מחפשים מפתח שלא ניתן להעתיק, קרי מפתח עם כרטיס בקרת שכפול אמיתי,זה רק עם הצילינדרים של אווה.

המהדורה המרכזית על מכת הפריצות השקטות – חובה לראות ולהבין למה רק EVVA…

פורץ דלתות הוא מנעולן שמבצע גם החלפת צילינדר בדלת
אם נדרשתם לפריצת דלת, רוב הסיכויים שאתם גם צריכים החלפת צילינדר. מנעולן שמבצע פריצת דלת פלדלת או החלפת צילינדר בדלת עץ או החלפת מנגנון בדלת עץ, צריך לדעת לספק לכם מידע רחב על החלפת צילינדר של אווה. לאווה יש חמישה סוגי צילינדרים בחמש רמות הגנה. התשובה לשאלה כמה עולה להחליף צילינדר בדלת של אווה, תלויי בעיקר בסוג הצילינדר שתבחרו. בכל מקרה, בין אם תבחרו בצילינדר בסיסי של אווה לבין החלפת צילינדר של אווה מהחלק העליון של הסדרה, תקבלו רמת ביטחון אחרת לחלוטין ממה שהורגלתם אליה עד עכשיו.
צילינדר מולטילוק או צילינדר רב בריח? ממש לא! רק אווה
לעומת כל מה שהכרתם, הביטחון של אווה אינו מתחרה במה שאתם מכירים. החלפת צילינדר מולטילוק לאווה או החלפת צילינדר רב בריח לאווה, זה צעד נבון וחכם אם הביטחון שלכם ושל היקרים לכם חשוב לכם.
אין למה לחכות! פשוט התקשרו אלינו עכשיו וגם אתם תוכלו לישון בשקט!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *